مرجع مهندسی پزشکی ایران

دومین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

دومین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی   دو سال گذشت ؛ اکنون ما افتخار این را داریم ...

دومین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

 

دو سال گذشت ؛ اکنون ما افتخار این را داریم که برای دومین سال متوالی نیز خدمتگزار شما دوستان عزیز باشیم. در آن روزهای شروع به کار وبسایت حتی خودمان هم تصور نمی کردیم که با استقبال چشمگیر مخاطبان و دانشجویان مهندسی پزشکی از سراسر کشور روبرو شویم. با یاری خداوند و محبت و همراهی شما دوستان عزیز ، توانستیم موانع و مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم و برای رسیدن به اهداف والاتر قدم برداریم. اکنون به پشتوانه حمایت و همراهی شما عزیزان و تجربه ارزشمندی که در ارائه ایده ها و طرح های نو در زمینه های مختلف مهندسی پزشکی کسب کردیم ، به مرجع مناسبی برای وبسایت های نوپا در زمینه مهندسی پزشکی تبدیل شده ایم.

امیدواریم که با لطف خداوند متعال و همراهی و حمایت شما عزیزان ، همچنان بتوانیم به موفقیت های بیشتری در زمینه ارائه خدمات آموزشی و تخصصی مهندسی پزشکی دست یابیم.

دومین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی از نگاه آمار:

کارنامه ی فعالیت های ما در طول یکسال گذشته ، نشان از استقبال بیش از پیش شما عزیزان دارد. از سال گذشته تا کنون بیش از حدود 611 هزار بازدیدکننده و بیش از 7900 عضو داشته ایم که به لطف خداوند هر دو رقم نسبت به سال قبل ، افزایش چشمگیری داشته اند. همچنین تاکنون ، 355 مطلب در بخش اصلی سایت و حدود 880 مطلب در بخش انجمن سایت ارسال شده است.

فعال ترین کاربران انجمن:
admin
baharsalehi
mbio
linda
niloufar

بیشترین تشکر شده های انجمن:
admin
baharsalehi
mbio
linda
niloufar

پربازدیدترین مطالب انجمن:
آشنایی با مقاومت الکتریکی
زندگینامه حافظ شیرازی
آموزش گام به گام تعمیر بردهای الکترونیکی
سخنان الهام بخش از افراد معروف
مطالعه دست جمعی برای کنکور 93 گرایش بیوالکتریک

پربازدیدترین مطالب سایت:
دانلود دایرة المعارف تجهیزات پزشکی
دانلود کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون (ویرایش دوازدهم)
آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی
دانلود کتاب ، جزوه و حل تمرین مدار منطقی
آشنایی با اتاق عمل و تجهیزات آن (بخش اول)

لازم می دانیم از تک تک شما بازدیدکنندگان و کاربران محترم تشکر کنیم که در همواره پشتیبان ما بودید و با همراهی کردن ما ، سهم بسزایی در پیشرفت وبسایت داشته اید. همچنین تشکر ویژه ای داریم از مدیران و کاربران برجسته انجمن که بی شک بخش اعظمی از فعالیت های سایت بر دوش این عزیزان بوده و ما همواره قدردان زحمات این دوستان خواهیم بود.

از سرکار خانم مهندس mbio (کارشناس مهندسی پزشکی بیوالکتریک) به سبب فعالیت مفید در بخش های مختلف انجمن از جمله مطالعه گروهی برای آمادگی داوطلبان کنکور ارشد مهندسی پزشکی و نیز ارائه خدمات مشاوره ای مناسب برای دانشجویان و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی تشکر می نماییم.
از سرکار خانم مهندس نیلوفر حسن (کارشناس مهندسی پزشکی بالینی) به سبب فعالیت مفید در بخش های مختلف سایت از جمله ارسال مقالات کاربردی و نیز مصاحبه های خواندنی با اساتید مطرح در زمینه مهندسی پزشکی تشکر می نماییم.
از سرکار خانم مهندس بهار صالحی (کارشناس مهندسی پزشکی بیوالکتریک) به سبب فعالیت مفید در بخش های مختلف انجمن و راه اندازی بخش انجام پروژه های دانشجویی و همچنین ارائه ایده ها و خدماتی ارزنده در جهت بهبود فعالیت های وبسایت تشکر می نماییم.
از جناب آقای مهدی (دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی بیومتریال) به سبب فعالیت مفید در بخش های مختلف انجمن از جمله اخبار و تازه های مهندسی پزشکی و نیز بخش مهندسی پزشکی بیومتریال تشکر می نماییم.

برنامه های آتی وبسایت:

با توجه این که وبسایت ما همواره در ارائه ایده های کاربردی و مفید در زمینه مهندسی پزشکی پیشگام بوده است ، امسال نیز سعی خواهیم کرد تا با تلاشی مضاعف بتوانیم پاسخگوی نیاز مخاطبین و دانشجویان عزیز مهندسی پزشکی در سراسر کشور باشیم. در حال حاضر مشغول برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای اجرای جامع ترین دوره آموزشی کالیبراسیون تجهیزات پزشکی در کشور هستیم که به یاری خداوند متعال ، انشاا... اولین دوره آن در شهریور ماه امسال در شیراز برگزار خواهد گردید.

افتتاح آدرس دوم وبسایت:

با توجه به افزایش مخاطبین وبسایت از سراسر کشور و نیز جامع و کامل بودن مطالب آموزشی و خدمات ارائه شده ، تصمیم گرفتیم تا علاوه بر آدرس اینترنتی www.bme711.ir ، آدرس اینترنتی دیگری را نیز تحت عنوان www.iranbme.ir به ثبت برسانیم تا به عنوان نماینده مهندسی پزشکی ایران ، فعالیت های خود را گسترش داده و بهبود بخشیم.

در پایان خداوند متعال را شاکریم که به ما توفیق داد تا بتوانیم همچنان در این عرصه به فعالیت بپردازیم و در جهت پیشرفت علمی ایران اسلامی گام برداریم.


با آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه شما عزیزان و به امید موفقیت های بیشتر و بهتر

 

 

کلمات کلیدی: biomedical engineering ، مهندسی پزشکی ، آشنایی با مهندسی پزشکی ، معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور ، پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ، اخبار و تازه های مهندسی پزشکی ، مقالات مهندسی پزشکی ، آموزش مهندسی پزشکی ، دانلود کتاب های مهندسی پزشکی ، دانلود جزوه های مهندسی پزشکی ، دانلود نمونه سوالات امتحانی مهندسی پزشکی ، دومین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

کد امنیتی رفرش

آشنایی با مهندسی پزشکی

آشنایی با تجهیزات پزشکی

آشنایی با تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی

اخبار و تازه‌های مهندسی پزشکی

مقالات مهندسی پزشکی

جزوات دانشگاهی و نمونه سوالات امتحانی

معرفی کتاب ، نرم افزار و سایت

ویدیو و انیمیشن آموزشی

دانلود فایل