مرجع مهندسی پزشکی ایران

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث   هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث 25 تا 28 اردیبهشت در محل ...

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث

 

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث 25 تا 28 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


هفدهمین نمایشگاه 
بین‌المللی ایران هلث

قاسم آبخضر ، رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم ایران هلث با اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه که دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی و دارویی در منطقه بعد از نمایشگاه عرب هلث به شمار می رود ، واردکنندگان و تولیدکنندگان تجهیزات به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: هدف از برپایی این نمایشگاه ، علاوه بر ارائه آخرین دستاوردها به عنوان یک نمایشگاه بین‌المللی در حوزه تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی و دارویی ، ارتقای توانمندی های خارجی و تولیدات داخلی از طریق عرضه محصولات مختلف در این حوزه است.

آبخضر ابراز امیدواری کرد: برپایی این نمایشگاه که با حضور بخش صنعت ، دانشگاه ها ، شرکت های دانش بنیان و...  برگزار می‌شود ، بتواند گامی در جهت خودکفایی هرچه بیشتر تولیدات داخلی بردارد.

وی با اشاره به پیش بینی افزایش حداقل 25 درصدی شرکت کنندگان در نمایشگاه هفدهم ایران هلث افزود: در این نمایشگاه در دو حوزه سلامت الکترونیک (E-Health) و توریسم درمانی برای اولین بار شرکت هایی حضور خواهند داشت.

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم ایران هلث تصریح کرد: در نمایشگاه هفدهم ایران هلث ، کالاهای جدیدی در عرصه صنعت پزشکی عرضه می شود. همچنین جشنواره فناوری سلامت که در نمایشگاه شانزدهم به عنوان یک حرکت آغاز شد ، در نمایشگاه سال آینده نیز تداوم خواهد داشت.

وی از برپایی برنامه های جانبی که به صورت همایش ها ، کنفرانس ها و جلسات مختلف در حوزه های گوناگون در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود ، خبر داد.

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم ایران هلث یادآور شد: قرار است دو کنفرانس در زمینه های مهندسی پزشکی و سلامت الکترونیک و توانبخشی همزمان با برپایی این نمایشگاه برگزار شود.

وی از تقدیر از برترین های هر حوزه شامل تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی و دارویی ، همزمان با برپایی هفدهمین نمایشگاه ایران هلث به عنوان اقدام جدید دیگری نام برد که امسال قرار است برای اولین بار با حضور هیئت های داوری اجرا شود.

آبخضر اظهار داشت: هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با پیشنهاد شرکت صنعت سلامت به صورت یک شورای سیاستگذاری با همکاری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری سه انجمن و دو اتحادیه از قبیل انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ، انجمن صنفی مهندسی پزشکی و انجمن متخصصین مهندسی پزشکی و اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی و نیز اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی  برپا می شود.

وی از تمام تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی و دارویی نیز مصرف کنندگان این حوزه شامل مسئولان مراکز درمانی ، پزشکان ، پرستاران ، دانشگاهیان به ویژه دانشگاه های صنعتی و پزشکی (صنایع مهندسی پزشکی) و به طور کلی تمام دست اندرکاران حوزه درمان درخواست کرد تا با حضور در این نمایشگاه در برای هر چه پر بارتر شدن آن مشارکت کنند.

 

 

 

کلمات کلیدی: biomedical engineering ، مهندسی پزشکی ، آشنایی با مهندسی پزشکی ، معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور ، پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ، اخبار و تازه های مهندسی پزشکی ، مقالات مهندسی پزشکی ، آموزش مهندسی پزشکی ، دانلود کتاب های مهندسی پزشکی ، دانلود جزوه های مهندسی پزشکی ، دانلود نمونه سوالات امتحانی مهندسی پزشکی ، نمایشگاه بین المللی ایران هلث ، Iran Health ، هفدهمین نمایشگاه بین ‌المللی ایران هلث

کد امنیتی رفرش

آشنایی با مهندسی پزشکی

آشنایی با تجهیزات پزشکی

آشنایی با تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی

اخبار و تازه‌های مهندسی پزشکی

مقالات مهندسی پزشکی

جزوات دانشگاهی و نمونه سوالات امتحانی

معرفی کتاب ، نرم افزار و سایت

ویدیو و انیمیشن آموزشی

دانلود فایل