مرجع مهندسی پزشکی ایران

اولین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

اولین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی   یک سال گذشت ، همین روزها بود که خودمان را ...

اولین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

 

یک سال گذشت ، همین روزها بود که خودمان را برای یک شروع خوب آماده می کردیم ، شروعی که از آن بتوانیم به موفقیت برسیم. در آن اوایل که تعداد سایت ها و وبلاگ های مهندسی پزشکی کمتر از انگشتان دست بود ، به لطف خداوند متعال و همکاری و همراهی شما عزیزان توانستیم حرکتی نو را آغاز کنیم و با افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ، اولین گام خود را در مسیر موفقیت برداشتیم. در این راه با سختی های زیادی روبرو بودیم ، گاهاً به مشکلات جدی برخوردیم اما توکل به خدا و دلگرمی حضور شما کاربران فهیم ، باعث شد تا با نیرویی دوچندان و مصمم تر از قبل به کار خود ادامه دهیم.

خوشبختانه اکنون در جایگاهی هستیم که نگاه به گذشته ما را دلگرم کرده و نگاه به آینده ما را امیدوار می کند و این جایگاه ، ثمره ی همراهی و همکاری شما کاربران عزیز است.

اولین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی از نگاه آمار:

نتیجه ی بررسی فعالیت های یک ساله ی ما حاکی از استقبال فوق العاده خوب بازدیدکنندگان وبسایت بوده که به لطف خداوند و تلاش بیشتر ما ، در آینده نزدیک شاهد عملکرد بهتری خواهیم بود.

از ابتدای آغاز به کار وبسایت تاکنون حدود 290 هزار بازدیدکننده و بیش از حدود 3600 عضو داشته ایم. حدود 250 مطلب در بخش اصلی سایت و حدود 500 مطلب در بخش انجمن سایت ارسال شده است.

فعال ترین کاربران انجمن:
baharsalehi
mehraban
linda
hoda

بیشترین تشکر شده های انجمن:
baharsalehi
mehraban
linda
hoda

پربازدید ترین مطالب انجمن:
آشنایی با مقاومت الکتریکی
زندگینامه حافظ شیرازی
آموزش گام به گام تعمیر بردهای الکترونیکی
سخنان الهام بخش از افراد معروف
مطالعه دسته جمعی ارشد 92

پربازدید ترین مطالب سایت:
دانلود دایرة المعارف تجهیزات پزشکی
دانلود کتاب ، جزوه و حل تمرین مدار منطقی
دانلود کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون (ویرایش دوازدهم)
دانلود جزوه مقدمه ای بر مهندسی پزشکی
آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی

لازم می دانیم از تک تک شما بازدیدکنندگان و کاربران محترم تشکر کنیم که در همه ی لحظات پشتیبان ما بودید و با همراهی کردن ما ، سهم بسزایی در پیشرفت وبسایت داشته اید. همچنین تشکر ویژه ای داریم از مدیران و کاربران برجسته انجمن که بی شک بخش اعظمی از فعالیت های سایت بر دوش این عزیزان بوده و ما همواره قدردان زحمات این دوستان خواهیم بود.

از سرکار خانم صالحی (کارشناس مهندسی پزشکی بیوالکتریک) به سبب فعالیت مفید در بخش های مختلف انجمن از جمله آموزش گام به گام تعمیر بردهای الکترونیکی ، کاتالوگ ها و راهنمای استفاده تجهیزات پزشکی و سایر بخش ها تشکر می نماییم.
از سرکار خانم mehraban (کارشناس مهندسی پزشکی بیوالکتریک) به سبب فعالیت مفید در بخش های مختلف انجمن از جمله مطالعه دسته جمعی ارشد 92 و نیز ارسال مطالب مشاوره ای مناسب برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی تشکر می نماییم.
از جناب آقای مهدی (دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی بیومتریال) به سبب فعالیت مفید در بخش های مختلف انجمن از جمله نانوفناوری و مهندسی پزشکی بیومتریال تشکر می نماییم.
از جناب آقای محسن صبوری و سرکار خانم hoda به سبب ارسال های مفید در انجمن سایت تشکر می نماییم.

برنامه های آتی وبسایت:

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ، هم اکنون به شما همراهان گرامی مژده می دهیم که به زودی خبرهای خوبی را از فعالیت های ما خواهید شنید. طبق برنامه ریزی ما ، فعالیت های سایت گسترده تر شده و بخش های موجود تقویت و تکمیل خواهند شد. در حال حاضر آرشیو بی نظیری از کتاب های مرجع و تخصصی مهندسی پزشکی تهیه گردیده که به زودی از طریق سایت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین آرشیو کامل و مفیدی از ویدیوها و انیمیشن های آموزشی جمع آوری شده که آن هم به زودی از طریق سایت ارائه خواهد شد.

آغاز به کار فعالیت در شبکه های اجتماعی:

با توجه به گسترش چشمگیر شبکه های اجتماعی در میان کاربران اینترنت و لزوم فعالیت مفید و سازنده در آن ها و نیز درخواست های متعدد کاربران مبنی بر ایجاد صفحه ای در شبکه های اجتماعی ، پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی بمنظور گسترش فعالیت های خود و بهبود اطلاع رسانی ، همزمان با اولین سالگرد افتتاح وبسایت ، تصمیم به ایجاد صفحه ای در فیسـبوک گرفت.
لذا سعی خواهد شد تا در این صفحه به ارائه آخرین اخبار و تازه های مهندسی پزشکی و اطلاع رسانی بهتر در زمینه خدمات وبسایت از قبیل مقالات تخصصی ، دانلود کتاب ، جزوه ، نمونه سوال و ویدیوهای آموزشی پرداخته شود.
شما دوستان گرامی نیز می توانید با پسندیدن و به اشتراک گذاشتن این صفحه ما را همراهی کنید.

BME711 on FB

در پایان خداوند متعال را شاکریم که به ما توفیق داد تا بتوانیم در این عرصه به فعالیت بپردازیم و در جهت پیشرفت علمی ایران اسلامی گام برداریم.

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه شما عزیزان و به امید موفقیت های بیشتر و بهتر

 

 

 

کلمات کلیدی: biomedical engineering ، مهندسی پزشکی ، آشنایی با مهندسی پزشکی ، معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور ، پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ، اخبار و تازه های مهندسی پزشکی ، مقالات مهندسی پزشکی ، آموزش مهندسی پزشکی ، دانلود کتاب های مهندسی پزشکی ، دانلود جزوه های مهندسی پزشکی ، دانلود نمونه سوالات امتحانی مهندسی پزشکی ، اولین سالگرد افتتاح پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

کد امنیتی رفرش
اصلا پارسال این موقع رو یادم رفته بود
یادش بخیر
تشکر از همتونشکلک
خسته نباشید

آشنایی با مهندسی پزشکی

آشنایی با تجهیزات پزشکی

آشنایی با تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی

اخبار و تازه‌های مهندسی پزشکی

مقالات مهندسی پزشکی

جزوات دانشگاهی و نمونه سوالات امتحانی

معرفی کتاب ، نرم افزار و سایت

ویدیو و انیمیشن آموزشی

دانلود فایل